Xiaomi Robot Vacuum S10 Mop Pad

2,290 L

Shtresë pastrimi për Xiaomi Mi Robot Vacuum S10, vendoset dhe pastrohet lehtësisht. Përbëhet nga material me kualitet maksimal i cili siguron pastrim të thellë mbi cdo sipërfaqe.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Grey
Specifications

Model 
B106GL-TB

Compatibility 
Xiaomi Robot Vacuum S10

Dimensions
139 x 4 x 300 mm

Weight
46g

Informacion mbi Paketimin

Mop Pad 1x

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim