Xiaomi Electric Shaver S700 Replacement Head

3,390 L

Kokë zëvendesuese për makinë rroje. E cila rrotullohet 360 gradë për t’ju përshtatur kontureve të fytyrës dhe tehe me dy shtresa për performancë sa më të mirë. Kundra ujit.

Ka stok

Specification

Product name
Xiaomi Electric Shaver S700 Replacement Head

Model
S700

Inside the packing
Replacement head

Informacion mbi Paketimin

Replacement head x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim