Xiaomi Grooming Kit Pro

6,790 L

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makinë rroje nga Xiaomi. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi. E përbërë nga një dritë LED dhe me një portë karikimi Type- C. Është e përbërë nga 4 koka të lëvizshme. Një përvojë kujdesi me aksesorë të shumtë që ju ndihmojnë të formoni zgjedhjen tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 41%
BLACK FRIDAY
Kurse 2,600 L
3,790 L
Ofertë!
- 29%
BLACK FRIDAY
Kurse 1,000 L
2,390 L
Ofertë!
- 38%
BLACK FRIDAY
Kurse 6,200 L
9,990 L

Black

Specifications
Model
Xiaomi Grooming Kit Pro
Battery Capacity
800mAh
Port Type
Type-C
Battery Type
Li-ion battery
WaterProof Grade
IPX7
Run Time
Upto 90 minutes
Rated Input
5V 2A
Cutting Element
Self-Sharpening
Stainless steel blades
Charging Time
2 hours
No. of Length Settings
40
Trimming Precision
0.5 mm
Range of length settings
0.5 up to 10 mm
(Small comb), 10.5 mm
to 20 mm (Large comb)
100-240V
Easy cleaning
Washable attachments
Usage Type
Corded and Cordless

Informacion mbi Paketimin

Net Quantity 1 U

1 U Contains:

Trimmer 1 U

Precision Blade 1 U

Nose & Ear Hair

Trimming Blade 1 U

Beard Comb 2 U

Clipper Comb 2 U

Body Grooming Blade 1 U

Travel Pouch 1 U

Cleaning Brush 1 U

Charging Cable 1 U

User Manual 1 U

Quick Guide 1 U

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim