Mi Smart Home Hub

2,390 L

Mi Smart Home Hub është pajisje smart e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Qendra dhe pajisjet e tjera mund të kombinohen lirisht në një sistem fleksibël dhe të larmishëm për tu kontrolluar nga telefoni, dhe skena inteligjente për pajisjet e zgjuara të shtëpisë. Ju mund të kontrolloni çdo aspekt të shtëpisë suaj smart duke ndezur dritën kur hapni derën, duke fikur pajisjet kur dilni nga shtëpia, duke zbuluar dhe njoftuar për ngjarje jonormale, e kështu me radhë.

Ka stok

White
Model

YTC4044GL

Dimensions

90 mm x 90 mm x 25 mm

Power connector

Micro-USB

Compatible

Android 5.0 and above, IOS 12.0 and above

Smart home

Yes

Connectivity

WiFi, ZigBee, Bluetooth (MESH)

Bluetooth version

5.0

Wi-Fi

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Interaction with the mobile application

Mi Home

Apple HomeKit (Siri)

Yes

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Smart Home Hub

1 x USB Cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim