Mi Smart LED Smart Bulb Essential (White and Color)

1,290 L

Mbusheni shtëpinë me ngjyra me këtë llampë inteligjente nga Xiaomi. Mund ta kontrolloni shumë lehtë nga celulari dhe të ndryshoni ndriçimin, temperaturën e ngjyrave dhe kohën e fikjes së llampës.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Exterior

Specs

Model:

MJDPL01YL

Luminous Flux:

950 lumens

Color Temperature Range:

1700–6500 K

Lamp Fitting:

E27

Rated Input:

220-240 V ~ 50/60 Hz 0.07 A

Rated Power:

9 W

Dimensions:

φ55 × 120 mm

Service Life:

Approx.25,000 h

On/off:

125000 Cycles

Operating Temperature:

-10°C to 40°C

Operating Humidity:

0–85% RH

Operating Frequency:

2412–2472 MHz

Maximum Output Power:

17.41 dBm

Wireless Connectivity:

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Compatible with:

Android 4.4, iOS 9.0 or above

Package Contents:

Mi LED Smart Bulb Essential (White and Color), user manual, warranty notice

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi LED Smart Bulb Essential (White and Color),

1 x user manual,

1 x warranty notice

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim