Mi Temperature and Humidity Monitor 2

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

1,290 L

Kurse 700 L

Monitorim i temeratures dhe lageshtise ne ambjente te brendshme. Pajisur me ekran LCD per tregimin e te dhenave te ndryshme. Te dhenat mund t’i shihni gjithashtu ne aplikacionin Mi Home. Montohet shume thjeshte ne mur. Fal sensorit shume te ndjeshem te dhenat vijne ne kohe reale dhe jane te sakta. Termometri konsumon shume pak enbergji, vetem nje bateri CR2032 ne vit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 22%
TRANSPORT FALAS
Kurse 500 L
1,790 L

 

White
Specifications

Operating Voltage: DC2.5V – 3V
Battery: CR2032 (included)
Wireless Connection: Bluetooth 4.2 BLE
Temperature Monitor Range: 0°C – 60°C
Humidity Monitor Range: 0% – 99% RH
Executive Standard: QB/WSDJ 2401-2019

Dimensions and Weight

Product weight: 0.0200 kg
Package weight: 0.0300 kg
Product size (L x W x H): 4.30 x 4.30 x 1.25 cm / 1.69 x 1.69 x 0.49 inches
Package size (L x W x H): 8.50 x 5.70 x 1.70 cm / 3.35 x 2.24 x 0.67 inches

Package Contents

1 x Thermometer,

1 x Wall Sticker,

1 x Chinese Manual

Informacion mbi Paketimin

1 x Thermometer,

1 x Wall Sticker,

1 x Chinese Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim