Mi Vacuum Cleaner G10/G9 HEPA Filter Kit

2,290 L

Filtër me 3 shtresa me densitet të lartë. Filtrim eficient për një pastrim sa më të mirë. Mund të hiqet dhe të ndërrohet lehtësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Grey

Mi G10g9 Wireless Vacuum Cleaner Hepa Filter

Specifications

Color
Gray

Model No.
MJSCXCQPTLX

Standards Applied
Q/ZMXCCQPJ-2019

Informacion mbi Paketimin

Filter x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim