Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter

4,190 L

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gray

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter

Product model
M15R-FLP-GL

Product colour
Black

Product external diameter
Φ226mm

Product height
360mm

Compatible devices
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Package contents

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter x 1

User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter x 1

User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim