Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

7,490 L

Kurse 2,500 L
Jonet e dyfishta të ujit depërtojnë thellë në flokët tuaj për mbrojtje të qëndrueshme dhe një shkëlqim rrezëllitës. Kjo tharëse flokësh mund të ruaj lagështinë natyrale në flokë, ndërkohë që redukton në mënyrë efektive majat e dyfishta dhe këputjen, duke përmirësuar kështu forcën e flokut dhe duke e bërë atë më elastik.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
4,790 L

White

Specifications

Name
Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Model
CMJ03LX

Rated Voltage
220V~

Rated Frequency
50-60Hz

Rated Power
1800W

Power Cord Length
1.7m

Net Weight
595g (including Concentrator Nozzle)

Dimensions
144 × 79 × 237mm (including Concentrator Nozzle)

Package contents

Hair Dryer × 1
Magnetic Nozzle × 1
User Manual × 1

Informacion mbi Paketimin

Hair dryer ×1

Styling nozzle ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim