Redmi Buds 4 Lite

1,490 L

Kufjet kanë teknologjinë e anulimit aktiv të zhurmës (ANC) që mund të reduktojë zhurmën e ambientit deri në 35 dB. Ideale për të udhëtuar ose për të dëgjuar në mjedise të zhurmshme. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite ofron deri në 6 orë bateri me një karikim të vetëm dhe deri në 25 orë jetëgjatësi baterie me një kuti karikimi. Me mbështetjen e karikimit të shpejtë, mund të merrni deri në 1 orë riprodhim muzike pas vetëm 5 minutash karikim. Kufjet kanë gjithashtu një vlerësim IP54 që siguron rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit, e cila është ideale për aktivitete sportive ose përdorim në natyrë. Kontrolli intuitiv me prekje ju lejon të kontrolloni me lehtësi volumin, të luani këngë, t’u përgjigjeni thirrjeve ose të aktivizoni asistentin zanor.
Choose according to the configuration you want:
Color

White
Black

Specifications

Product model no.
M2231E1

Product colors

Black
White
Orange
Size and Weight
Single earbuds weight
3.92g
Single earbuds size
32.24×18.22×19.63mm
Charging case weight
Around 26.7g
Charging case size
55.6×47.3×22.2m
Total weight
35g
Charging
Type-C
Earbud input parameters
5V ⎓ 50mA
Charging case input parameters
5V ⎓ 350mA
Charging case output parameters
5V ⎓ 150mA
Connection
Wireless connection
Bluetooth® 5.3
Bluetooth protocols
A2DP, AVRCP, HFP
Operating distance
10m
Speaker impedance
32Ω

Informacion mbi Paketimin

Redmi Buds 4 Lite
Charging case 
Charging cable 
User manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim