Redmi Writing Pad

2,490 L

Tablet per femije dhe jo vetem. Mund te themi qe eshte imitim i derrases se zeze. Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin. Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes. Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje dhe laps.

Ka stok

Black
Name
Redmi Writing Pad
Model

RMXHB01N

Screen Size
21.6cm(8.5)
Material
ABS, Polymer Liquid Crystal Display(LCD)
Color

Black

Product Weight
90gms
Product Dimension
21 cm x 14 cm x 0.5 cm (L x W x D)
Battery
Button Cell CR2016 (replacable)
User Age
6 yrs and Above

Informacion mbi Paketimin

Writing Pad 1U x1

User Manual 1U x1

Stylus 1U x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim