Xiaomi Compact Hair Dryer H101

3,390 L

Tharësja jon e flokëve H101 është kompakte dhe peshon shumë pak. Ka përmasa aq të vogla sa mund ta merrni lehtësisht me vete edhe kur udhëtoni. I than flokët shumë shpejtë dhe i lë ata plot shkëlqim dhe pa dëmtime.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
 
Kurse 2,400 L
3,990 L
White
Specs

Product Model no.

CMJ04LXEU

Rated Power

1600W

Product Dimensions

160 × 70 × 212mm (Including Air Nozzle)

Rated Frequency

50-60Hz

Rated Voltage

220V-240V~

Product Net Weight

433g (Including Air Nozzle)
Package contents

Hair dryer ×1

Styling nozzle ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Hair Dryer ×1

Air Nozzle ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim