Xiaomi Electric Kettle 2

Ofertë!

4,390 L

Kurse 3,600 L

Ibrik nga Xiaomi me kapacitet 1.7 litër. Ka avantazhet e rezistencës ndaj ndryshkut, anti-shkallëzimit, dhe pastrimit të lehtë. Pamja e përmirësuar, i lehtë dhe i përshtatshëm në përvojën e përdoruesit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Product Parameters

PRODUCT NAME

Xiaomi Electric Kettle 2

MATERIAL
stainless steel

RATED VOLTAGE
220V-240V

RATED FREQUENCY
50-60Hz

RATED POWER
1,800W

CAPACITY
1.7 liters

PRODUCT SIZE
227 x 158 x 262 mm

PRODUCT WEIGHT
1.2 kg

Informacion mbi Paketimin

1 x Electric Kettle
1 x Power Base
1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim