Xiaomi Massage Gun

17,990 L

Fuqi inteligjente, relaksim i thellë. Amplituda, frekuenca dhe forca janë çelësat për një pajisje të mirë masazhi që mund të ndihmojë në lehtësimin e dhimbjes së muskujve që ndodh pas stërvitjes dhe në përmirësimin e performancës atletike. Xiaomi Massage Gun mund të sigurojë performancë të nivelit të lartë në tre aspektet e mësipërme, së bashku me kontrollin inteligjent të energjisë, për t’ju dhënë masazh të qëndrueshëm të indeve të thella. Një pajisje inovative me 3 koka masazhuese që do t’ju jap kënaqësi gjatë ditëve tuaja të lodhshme në punë. Është portative, nuk zë shumë vend kështu që mund ta merrni kudo me vete. Falini vetes relaksin e munguar vetëm me Xiaomi Massage Gun.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Exterior

Specification

Dimensions

140mm * 65mm * 219mm

Weight

870 ± 10g

Colors

Black

Battery

Lithium-ion battery

Port Type

Type-C

Rated Input

20V⎓1A

Battery Capacity

22.2V ⎓2600mAh

Operating Temperature

0~35°C

Power Supply

100-240V-50/60Hz 0.7A

Packing list

Message Gun x 1

Round Head x 1

Flat Head x 1

Bullet Head x 1

Power Adapter x 1

Charging Cable x 1

User Manual x 1

Storage Case x 1

Informacion mbi Paketimin

Message Gun x 1

Round Head x 1

Flat Head x 1

Bullet Head x 1

Power Adapter x 1

Charging Cable x 1

User Manual x 1

Storage Case x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim