Xiaomi Mi Automatic Soap Dispenser

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

1,490 L

Kurse 1,000 L

Shperndarës automatik për shkumë sapuni. Nuk ka nevojë për buton pasi me anë të rrezeve infra të kuqe njeh levizjen e dorës dhe lëshon një sasi të caktuar shkume.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L
Ofertë!
- 11%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
32,990 L

Mi Automatic Foaming Soap Dispenser

Product parameters

Product dimensions

73 × 98 ×190 mm

Dimensions

101× 76 × 215.5 mm

Net weight of product

178g

Main materials

ABS

Battery type

AA alkaline battery

Rated voltage

6V

Working temperature

5℃–40°C

Waterproof rating

IPX4

Working humidity

0%–85% RH

Induction distance

60–90 mm

Package contents

Soap Dispenser x 1

Instruction manual (including the warranty card)

Informacion mbi Paketimin

1 x Handwash Basin,

4 x AA Battery,

1 x Sanitizer,

1 x Chinese Using Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim