Mi High-capacity Ink Pen

190 L

Ky stilolaps shkruan 4 herë më tepër se një stilolaps i thjeshtë. Boja japoneze MiKuni me të cilën shkruan stilolapsi thahet shpejtë dhe nuk lë njolla. Është rezistent dhe ka cilësi superiore.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 43%
 
Kurse 2,800 L
3,690 L
Ofertë!
- 33%
 
Kurse 1,000 L
1,990 L

Black
Mi High-capacity Ink Pen

Basic Specifications

Product model:
MJZXB02WC

Shelf life:
2 years

Product color:
black

Product quantity:
Pack of 1 pen

Product specification:
0.5 mm refill gel pen

Package contents

1 gel pen

Informacion mbi Paketimin

1 gel pen

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim