Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

2,290 L

Kurse 1,700 L

Mbajtëse celulari dhe shkop selfie nga Xiaomi. Rrotullohet 360 gradë duke ju mundësuar kapjen e fotove dhe videove nga çdo kënd. Lidhet me Bluetooth version 3.0 dhe mban celular me madhësi deri në 6.4 inç.OO

Ka stok

Black
SPECS

Informacion mbi Paketimin

1 x Selfie Stick

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim