Mi City Sling Bag

2,490 L

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. Me kapacitet 4L eshte e pershtatshme per te mbajtur nje tablet ose laptop deri ne 9 inch. Dizajni minimalist dhe plot stil e bejne te pershtatshme per cdo rast.

Ka stok

Material

Polyester

Compatibility (Notebook Diagonal)

10″

Bag Compartment

For Mouse, documents and Disks etc.

Shoulder Strap

Non-removable

Access to the laptop

Top-Loading

Protection

Amortizing pads, Shock absorbers

Gross Weight

0.364 kg

Dimensions

17.5 x 32 x 8 cm

Informacion mbi Paketimin

1 x Bag

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim