Xiaomi Multi-Function Camping Lantern

5,990 L

Lantern kampingu me shumë funksione i cili është një zgjidhje ndriçimi shumë e gjithanshme që ndërthur pa probleme inovacionin me prakticitetin për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm. Me dizajnin e tij të ndashëm me dritë të dyfishtë që përmban një dritë dytësore parësore dhe të shkëputshme, përdoruesit mund të personalizojnë përvojën e tyre të ndriçimit për t’iu përshtatur skenarëve të ndryshëm, duke përfshirë kampingun, përdorimin e elektrikut dhe ndriçimin e ambientit. Rregullimi i dritës NiteCore Extreme mundëson cilësime të personalizuara të ndriçimit dhe temperaturës së ngjyrave, ndërsa kontrolli inteligjent Bluetooth nëpërmjet aplikacionit Mi Home lejon përdoruesit të ndërveprojnë në distancë. Karakteristika e karikimit automatik dhe fikjes së dritës, së bashku me një grep portativ për varje të përshtatshme, përmirësojnë më tej përdorshmërinë duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë një shok ndriçimi të besueshëm dhe të adaptueshëm për aventurat e tyre në natyrë ose në ambientet e shtëpise.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specifications
Product name
Xiaomi Multi-function Camping Lantern
Product dimensions
198 × 114 × 123mm
Net weight
Approx. 565g
Battery type
Lithium-ion battery
IP ratings
IP54
Primary light specifications

Brightness adjustment
6lm-230lm

Colour adjustment
Cold light/Warm light/RGB

Battery capacity
4800mAh (3.69V)

Charging time
Approx. 210 minutes

Wireless connectivity
Bluetooth Low Energy (BLE) 5.0

Secondary light specifications

Flashlight Luminous Flux
120lm

Sidelight Luminous Flux
70lm

Battery capacity
800mAh

Charging time
Approx. 150 minutes

 

 

Informacion mbi Paketimin

Camping lantern (primary light) ×1
Camping flashlight (secondary light) ×1
Charging cable ×1
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim