Xiaomi Robot Vacuum E5

9,990 L

Xiaomi Robot Vacuum E5, me fuqi thithëse 2000Pa mundëson pastrim efektiv mbi çdo sipërfaqe me një kalim.  Kombinuar me disa sensorë për tu përshtatur me çdo ambient kompleks si dhe me njoftime për tju informuar në çdo fazë të procesit të pastrimit. Mund të kontrollohet lehtësisht përmes aplikacionit Xiaomi Home duke siguruar pastërti edhe nëse nuk ndodheni në shtëpi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Main Unit

Product Name
Robotic Vacuum Cleaner

Dimensions
Φ300x70mm

Rated Power
25W

Rated Voltage
14.4V⎓

Charging Voltage
20V⎓

Battery Capacity
2500mAh (rated capacity)
2600mAh (nominal capacity)

Net Weight
2.3kg

Obstacle Detection
Sensing plate

Main Brush Type
Fixed

Mopping
Fixed plate

Charging Dock

Model
CDZC108

Dimensions
170×134×82.5mm

Rated input
20V⎓ 0.6A

Rated output
20V⎓ 0.6A

 

Informacion mbi Paketimin

Main unit ×1
Dust compartment×1
(Pre-installed on Main unit)
Water tank×1
Side brush ×2
Mop pad×1
(Pre-installed on Water tank)
Power adapter ×1
Charging dock ×1
Cleaning brush ×1
(Pre-installed on pulp mold)
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim