Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

12,490 L

Kurse 2,000 L

I vogël por i fuqishëm. Me një dizajn kompakt dhe i lehtë për t’u lëvizur. Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 Compact nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Ka fuqi pastrimi grimcash deri në 230 m³/h. Mbulon siperfaqe deri në 27 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme. Mund të kontrollohet në distance me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj. Kap 99,97% të grimcave të vogla deri në 0,3 mikron. Eliminoni në mënyrë efektive ndotësit e zakonshëm të ajrit të brendshëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 19%
TRANSPORT FALAS
Kurse 7,000 L
29,990 L
Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L

White

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Product model no.
AC-M18-SC

Product dimensions
Φ220 x 355mm

Product net weight
Approx. 2.2kg

Effective coverage area
16-27m²

Noise
≤ 60dB(A)

Particle CADR
230m³/h

Particle purification efficiency
High

Package contents

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact x 1

Filter x 1

Power adapter x 1

User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact x 1

Filter x 1

Power adapter x 1

User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim