Xiaomi Smart Cooking Robot

Ofertë!
BLACK FRIDAY
PRODUKT I RI

79,990 L

Kurse 41,000 L

Xiaomi Smart Cooking Robot është një pajisje inovative për gatim të dizajnuar për të bërë gatimin më të lehtë dhe të përshtatshëm. Ky robot inteligjent kombinon teknologjinë e avancuar me përvojën kulinarie për t’ju ndihmuar në përgatitjen e vakteve të shijshme. Ai ka një ndërfaqe të lehtë për përdorim dhe një gamë të gjerë funksionesh gatimi, duke përfshirë prerjen, përzierjen, blendimin dhe gatimin. Me sensorë të brendshëm dhe programim inteligjent, ai mund të masi me saktësi përbërësit, të rregullojë parametrat e gatimit dhe të sigurojë rezultate të sakta gatimi. Roboti gjithashtu është i pajisur me një gamë të larmishme recetash, duke ju lejuar të eksploroni pjatat dhe kuzhinat e reja. Me Xiaomi Smart Cooking Robot, mund të kurseni kohë dhe mund të shijoni vakte cilësore restoranti në shtëpinë tuaj.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Cooking Robot

Product model
MCC01M

Rated power
1700W

Rated voltage
220V~

Rated Volume
2.2L

Rated frequency
50Hz

Net weight
10kg

Gross weight
13.8kg

Product dimensions
413 × 316 × 344mm

Informacion mbi Paketimin

Main unit × 1 (including a measuring cup, main pot cover and the main pot)
Steamer set × 1
Blender base × 1
Blender blade × 1
Whisk × 1
Scraper × 1
Mesh basket × 1
Measuring spoon set × 1
User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim