Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro

9,990 L

Zhurmë minimale. Dizajn i veçantë minimalist. Wireless dhe portativ, kështu që mund ta përdorni kudo. I lirë nga kufizimet e kabllove të rrymës dhe prizave, ky ventilator ofron një erë natyrale freskuese kurdo dhe kudo që ju nevojitet. Teh 7+5 me dy shtresa në formë krahësh. Fllad më i butë, më i rehatshëm. Krahasuar me tehet tradicionale të ventilatorit, tehu 7+5 me dy shtresa në formë krahësh i Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro mund të gjenerojë një erë shumë më të butë për komoditetin tuaj. Fletët e ventilatorit të shtresës së brendshme dhe të jashtme gjenerojnë secila rrjedhje ajri me shpejtësi të ndryshme, gjë që eliminon në mënyrë efektive vorbullën e ajrit, duke rezultuar në një fllad natyral më të gjerë, më të butë dhe më të rehatshëm.

 

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Name:
Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro
Type:
Standing fan
Rated battery capacity:
2800mAh (33.6Wh)
Net weight:
3.2 kg
Maximum charging voltage:
14V
Noise:
≤58 dB(A)
Model:
BPLDS03DM
Battery type:
Lithium-ion battery
Charging case input parameters:
12V 2A
Rated operating voltage:
12V
Rated power:
24W
Product dimensions:
343*330*1001 mm

Informacion mbi Paketimin

Lower pole x 1
Fan base (with built-in lithium battery) x 1
Fan blade cap x 1
Rear fan guard nut x 1
Motor & upper pole x 1
Fan assembly (front fan guard, fan blade assembly, rear fan guard) x 1
Spanner x 1
Fan guard screw x 1
Charging base x 1
User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim