Xiaomi Smart Tower Fan

15,590 L

Ventilator Smart Tower nga Xiaomi. Krijon një fllad të butë, të ndryshueshëm. Avantazhi kryesor vjen nga motori DC me frekuencë të ndryshueshme, i cili redukton zhurmën dhe kursen energji. Qarkullimi i ajrit largon shpejt nxehtësinë e verës. Zhurma e ulët dhe era e ftohtë, ju lejojnë të flini mirë. Me zhurmën e ulët deri në 34,6 dB(A), ai mund të funksionojë pa probleme dhe në heshtje, duke sjellë një gjumë freskues për gjithë natën. Me Google Assistant dhe altoparlantin Alexa, mund ta ndizni dhe ta komandoni nëpërmjet zërit.

S’ka stok

White
Product details

Xiaomi Smart Tower Fan

Specifications
Product model
no.BPTS01DM
Gross weight
5.3kg
Net weight
4.3kg
Rated voltage
100-240V
Rated power
22W
Rated frequency
50/60Hz
Type
Columnar type
Noise
≤63dB(A)
Dimensions
310 x 310 x 1111 mm
Power cord length
1.6m
Wireless connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Package contents

Tower fan body x1

Front base x1

Rear base x1

M5 screws x2

Special spanner x1

User manual x1

Informacion mbi Paketimin

Tower fan body x1

Front base x1

Rear base x1

M5 screws x2

Special spanner x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim