Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

89,990 L

Kaloni në metodat konvencionale të pastrimit. Teknologji inovative me temperaturë të lartë. Pastroni në thellësi dyshemetë e të gjithë shtëpisë. Zbutni njollat ​​në temperaturë të lartë. Njollat ​​do të zhdukur sa hap e mbyll sytë. Furça me rul fshin dyshemenë 15 herë në sekondë. Shpërbën në mënyrë efektive njollat ​​e forta si salca, vaji dhe orizi. Furça me rul kryen vetëpastrim 15 herë për çdo sekondë pastrimi. Kjo fshesë inteligjente nuk duhet të mungojë kurrsesi në shtëpitë tuaja. Tashmë pluhurat dhe papastërtitë nuk do jenë më problem.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Xiaomi Truclean W10ultra Wet Dry Vacuum

Main unit parameters
Model number
B305GL
Rated voltage
21.6V ⎓
Rated power
220W
Charging voltage
28V ⎓
Water resistance rating
IPX4
Dimensions
270 x 270 x 1110mm
Product colour
White
Net weight of complete unit
About 11.8kg
Smart cleaning base parameters
Base model number
B305GL-JZ
Dimensions
350 x 380 x 480mm
Rated input
220–240V, 50/60Hz
Charging parameters
28V ⎓ 1.0A
Rated power
2100W

Informacion mbi Paketimin

Main unit x1 (including roller brush, filter element, handle)
Smart cleaning base x1 (including water tanks)
Roller brush for replacement x1
Power cable x1
Filter element for replacement x1
Cleaning brush x1
User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim