Xiaomi Watch 2 Pro

24,990 L

Xiaomi Watch 2 Pro është një orë inteligjente elegante me një ekran AMOLED 1,43 inç dhe kornizë të gjithanshme për personalizim pa kufi. Ajo mbështet mbi 150 mënyra sportive, GPS të integruar L1+L5 me bandë të dyfishtë dhe ofron monitorim të përmirësuar të gjithanshëm të shëndetit. Me një dizajn të sofistikuar, ora përmban një shkallë të lartë rifreskimi, kornizë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe rezistencë ndaj ujit 5ATM. Ajo ka një jetëgjatësi të gjatë baterie deri në 65 orë. Veçoritë e përmirësuara përfshijnë njohjen automatike të lëvizjes, monitorimin e rrahjeve të zemrës me 12 kanale, analizën e gjumit, gjurmimin e stresit dhe funksionet e thirrjeve emergjente, duke e bërë atë një shoqërues të fuqishëm dhe elegant për çdo mënyrë jetese.

Choose according to the configuration you want:
Color
Silver
Black
Display

Size : 1.43 inch AMOLED

Resolution : 466x 466 pixels, 326 PPI

Brightness : up to 600 nits

Dimensions

Dimensions : 47.6mm*45.9mm*11.8mm
*The thickness dimension excludes heart rate sensor

Weight : 54.5g (without strap)

Band Strap
Size : 135 mm-205 mm
Material : Fluororubber/Leather
Battery
Charging type : Magnetic charging
Charging time : Approximately 45 minutes
Typical use time : up to 65h
Nominal Capacity : 495mAh
Processor
Qualcomm Snapdragon® W5+ Gen 1 Platform
4nm manufacturing process
Storage & RAM
2GB+32GB
*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.
Network & Connectivity

Wireless Networks : 2.4GHz/5GHz Wi-Fi

Bluetooth : v5.2

Sensors

Optical heart rate sensor | Accelerometer sensor | Gyroscope sensor | Ambient light sensor | Electronic compass sensor | Barometer sensor | Bioelectrical impedance analysis sensor

Navigation & Positioning

Dual band : L1+L5 GPS | Galileo | Glonass | Beidou | QZSS

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Watch 2 Pro x1

Magnetic charging cable x1

User Manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim