Xiaomi Watch S3

13,990 L

Xiaomi Watch S3 është një orë inteligjente elegante me një ekran AMOLED 1,43 inç dhe kornizë të gjithanshme për personalizim pa kufi. Ajo mbështet mbi 150 mënyra sportive, GPS të integruar L1+L5 me bandë të dyfishtë dhe ofron monitorim të përmirësuar të gjithanshëm të shëndetit. Me një dizajn të sofistikuar, ora përmban një shkallë të lartë rifreskimi, kornizë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe rezistencë ndaj ujit 5ATM. Ajo ka një jetëgjatësi të gjatë baterie deri në 15 ditë dhe mbështet telefonatat me anë të Bluetooth®. Veçoritë e përmirësuara përfshijnë njohjen automatike të lëvizjes, monitorimin e rrahjeve të zemrës me 12 kanale, analizën e gjumit, gjurmimin e stresit dhe funksionet e thirrjeve emergjente, duke e bërë atë një shoqërues të fuqishëm dhe elegant për çdo mënyrë jetese.

Ka stok

Silver
Black
Specifications

Product Model
M2323W1

Product Material
Aluminum alloy frame, stainless steel bezel, corning glass

Strap Material
Fluoro rubber

Product Dimensions
47mm × 47mm × 12mm

Product Weight
44g (without strap)

Adjustable Strap Length
140–210mm

Display

Display
1.43″ AMOLED display

Display Resolution
466 × 466, 326PPI

Battery

Battery Capacity
486mAh

Battery Type
Lithium-ion polymer battery

Battery Life
Typical usage with Andriod system: 15 days
Typical usage with iOS system: 14.5 days
AOD usage: 5 days

Operating Temperature
-10°C–45°C

Other

Water Resistance Rating
5ATM

Sensors
Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, electronic compass, barometer sensor, ambient light sensor, hall sensor
Charging Port
2-Pin magnetic charging dock
Microphone
Supported
Speakers
Supported
System and Network

System Languages
English, German, Italian, French, Spanish, Dutch, Portuguese, Turkish, Arabic, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Slovak, Greek, Hungarian, Hebrew, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish, Japanese, Korean, Traditional Chinese

Operating System
Android 8.0 or iOS 12.0 and above

Satellite Positioning Systems
BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Wireless Connectivity
Bluetooth® 5.2

NFC

Supported
*NFC availability may vary by region.

Informacion mbi Paketimin

Watch (including bezel and strap) × 1

Charging dock × 1

User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim