KRIJO NJË LLOGARI - BLI ONLINE NË WEBSITE

Shumë dashuri dhe akoma më shumë oferta

Julvina
Julvina
10 Shkurt, 2022

Dashuria dhe uljet fantastike të Mi.al janë në ajër.

Nëse të kurseni para ndërkohë që blini pajisjet tuaja të preferuara ose të dashurve tuaj, është një nga gjërat që ju bën të lumtur, atëherë mos kërkoni më larg se lista jonë e ofertave që konsiston me rastin e ditës së Shën Valentinit. Bëhuni gati të bini në dashuri me këto çmime super fantastike!

Poco M4 Pro 5G nga 33,990 L bëhet 28,990 L,

Xiaomi Mi Watch Lite zbret në vetëm 6,990 L, 30% më pak se sa çmimi i saj fillestar,

Mi Electric Scooter 3 gjithashtu pëson 17% ulje dhe nga 59,990 L bëhet 49,990 L.

Por, nuk mbaron me kaq… uljet shkojnë deri në 38% dhe përfshijnë një larmishmëri të gjerë produktesh dhe kategorish. Për t’u njohur me listën e plotë të uljeve klikoni KËTU.

Bëjeni këtë Shën Valentin aq të veçantë sa momenti i parë që rat në dashuri!