Mi 50w Power Bank 20000mAh

7,990 L

Power Bank me kapacitet 20 mijë mAh nga Xiaomi. Jetgjatësi e shkëlqyer baterie dhe shumllojshmëri pajisjesh. Është e pajisur me portë Type-C për karikimin e shpejtë edhe të laptopëve apo pajisjeve të tjera të pajisur me portë të tillë. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 25%
BLACK FRIDAY
Kurse 1,000 L
2,990 L
Ofertë!
- 50%
Ofertë!
- 50%
BLACK FRIDAY
Kurse 2,000 L
1,990 L
Ofertë!
- 27%
BLACK FRIDAY
Kurse 2,000 L
5,490 L
Ofertë!
- 50%

Black

Informacion mbi Paketimin

Mi 50W Power Bank 20000 mAh x 1

Charging cable x 1

User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim