Mi Action Camera Handheld Gimbal

Ofertë!

12,490 L

Kurse 5,200 L

Stabilizues Xiaomi me 3 akse per kamera aksioni si GoPro. Dizajn kompakt dhe shume e rehatshme ne perdorim. E thjeshte ne perdorim dhe me 4 menyra te ndryshme xhirimi. Bateri 5000 mAh e cila mundeson deri ne 8 ore kohe perdorimi. Pajisja e duhur per te xhiruar aktivitete dhe aventura te ndryshme.

Ka stok

General

Brand Xiaomi
FPV Equipments Gimbal
Camera Gimbals Brushless Gimbals
Functions Video

Gimbal

Type 3 Axis
Compatible Camera Mijia mini action camera

Dimension and Weight

Product weight 0.3400 kg
Package weight 0.6860 kg
Product size (L x W x H) 7.65 x 7.10 x 25.80 cm / 3.01 x 2.8 x 10.16 inches
Package size (L x W x H) 26.60 x 12.10 x 4.65 cm / 10.47 x 4.76 x 1.83 inches

Informacion mbi Paketimin

1 x Gimbal ( Battery Included ),

1 x USB Cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim