Xiaomi Commuter Backpack

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

3,490 L

Kurse 1,000 L

Xiaomi Commuter Backpack ofron përdorshmëri biznesi nën një dizajn modern. E përshtatshme për udhëtime ditore dhe udhëtime të shkurtra pune. Ka kapacitet të lartë dhe është  e përshtatshme për laptop me madhësi deri në 15.6 inç dhe dokumenta me madhësi A4.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 26%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
1,990 L

Light Blue
Light Gray
Xiaomi Commuter Backpack

Basic Specs

Product name:
Xiaomi Commuter Backpack

Product colour
Light blue, Light grey, Dark grey

Model no.:
XDLGX-04

Product capacity
Approximately 21 L

Dimensions:
320 × 160 × 440 mm

Product materials:

Fabric: Polyester fiber
Lining: Polyester fiber

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Commuter Backpack

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim