Mi Luggage Classic 20

Ofertë!

6,990 L

Kurse 2,000 L

Valixhe klasike nga Xiaomi. Hapesirë e bollshme dhe me shumë xhepa në brendësi. Model elegant dhe i fortë, i përshtatshëm për çdo lloj udhëtimi. 

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Blue
Grey
Black
Red
Dimension

Specifications

Product no. : XMLXX02RM

Item Dimensions : 356 × 225 × 505 mm

Overall Dimensions : 375 × 225 × 550 mm

Shell Material : Polycarbonate 100%

Lining Material : Polyester 100%

Volume : 38 L

Weight : 3.3 kg

Product colour : Grey, Blue and Black

Certification standard: QB/T 2155-2018

 

Note :

“Overall Dimensions” refers to the dimensions of the suitcase including its wheels, handles (retracted), and studs.
“Item Dimensions” refers to the dimensions of the suitcase without its wheels, handles (retracted), and studs.

Package contents 

 

 

 

 

 

Instruction manual ×1

Luggage tag ×1

Suitcase ×1

Desiccant ×1

Safety Instructions

● Do not store cash or valuables in the suitcase.
● Do not use the wheels to cross stairs or obstacles, as this may lead to injuries or damage to the suitcase.
● Do not place the suitcase on its wheels on an uneven surface, as this may result in the suitcase falling
over and causing an accident.
● Do not sit on the suitcase as this may result in falls or injuries.

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Suitcase Xiaomi Luggage Classic 20 Black
  • 1 x User Guide
  • 1 x Suitcase Tag
  • 1 x Protector

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim