Mi Smart Camera C400

Ofertë!

5,290 L

Kurse 2,700 L

Kamer sigurie C400 me imazh tejmase të qartë me cilësi 2.5K. Mund të rrotullohet 360 gradë horizontalisht dhe 106 gradë vertikalisht. Mund ta lidhni me çdo pajisje smart si celularë, tablet ose orën inteligjente Mi, për të qënë gjatë gjithë kohës koherent me çfarë ndodh.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 30%
 
Kurse 1,500 L
3,490 L
Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Ofertë!
- 20%

White

Specifications
Model
MJSXJ11CM
Resolution
2560 × 1440
Operating Temperature
-10℃ to 40℃
Net Weight
Approx.318g
Input
5V⎓2A
Item Dimensions
119 × 78 × 78mm
Storage
microSD card (up to 256 GB)
Wireless Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n 2.4 / 5GHz

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Camera C400 ×1
User manual ×1
Power cable ×1
Wall mount accessories package ×1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim