Mi Smart Clock

6,790 L

Orë inteligjente Xiaomi. Qendroni në çdo kohë të informuar dhe organizoni ditën tuaj më lehtë se asnjëherë më parë. Përveçse mund të vendosni alarme zgjimi, me ndihmën e Google ju gjithashtu mund të kontrolloni motin, të luani muzikë etj. Përveç këtyre, mund ta lidhni me pajisjet e tjera inteligjente që keni në shtëpi dhe t’i kontrolloni direkt nga ora. Përshtatet me çdo ambjent falë dizajnit të thjeshtë dhe ngjyrës së bardhë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Basic Parameters

Dimensions
113mm x 68mm x 81.5mm

Weight
272g*

*The actual weight may vary depending on the manufacturing process

Display
4″

Resolution
800×480

Microphone
2-mic array

Speaker
1.5 inch full range speaker

Wireless
WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0

Supported Systems
Android 4.4, iOS 9.0 and above

Power Supply
5V/2A

Port
Micro-USB

Package Contents

Mi Smart Clock

 

Power adapter

 

User manual

Informacion mbi Paketimin

Mi Smart Clock

 

Power adapter

 

User manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim