Mi Smart Speaker

4,990 L

Boksi inteligjent i muzikës Mi do t’ju mahnisë me tingujt e tij të shkëlqyer në çdo volum. Ai gjithashtu shërben si një qendër kontrolli inteligjente që ju lejon të kontrolloni me lehtësi të gjitha pajisjet inteligjente në shtëpinë tuaj duke përdorur zërin. Pavarësisht nëse dëshironi të rregulloni volumin e muzikës, të merrni informacione për këngën që po luhet ose t’ju kujtohet një takim – ky boks inteligjent ju dëgjon nga kudo në dhomë dhe kryen komandat tuaja.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Mi Smart Speaker

Specifications

Model
L09G

Product Dimensions
131mmX 104mm X 151mm

Net Weight
853g

Control Panel
Touch

Microphone Array
2mics, with far field voice wake up support

Speaker
2.5″ full frequency 12W Speaker

Light
Ring strip on the top with Music lighting effect

Wi-Fi
2.4GHz/ 5 GHz

Bluetooth
4.2, Supports A2DP Music player

Support System
Android 4.4 and iOS 9.0 or above

Power supply
DC 12V/ 1.5A

Informacion mbi Paketimin

Smart Speaker 1x
User manual 1x

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim