Redmi Watch 2 Lite

4,990 L

Redmi Watch Lite 2 ka ekran me rezolucion të lartë dhe plotë ngjyra i cila ju mundëson shfaqjen e më shumë detajeve. Përvojë më e mirë vizuale dhe kontroll me prekje. Është kundra ujit dhe e përshtatshme për çdo aktivitet tuajin gjatë ditës. Jetegjatësi baterie deri në 10 ditë me një karikim të vetëm.

Choose according to the configuration you want:
Color

Blue
Ivory
Black

Dimensions

Height: 41.2mm

Width: 35.3mm

Thickness: 10.7mm

Net weight: 35g (including strap)

Watch Frame
Color: Ivory, Black, Blue
Watch Strap

Color: Ivory, Black, Blue, Pink, Olive, Brown

Adjustable length: 140-210mm

Material: TPU

Display

1.55″ square & thin-film transistor (TFT) screen

Resolution: 320*360

Sensors
Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compassGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou
Battery

262 mAh

Charging port: Magnetic charging

Battery life:10 days under typical usage mode*

5 days under heavy usage mode*”

System language*

English, German, Italian, French, Spanish, Dutch, Portuguese, Turkish, Polish, Ukrainian, Romania, Czech, Greece, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Traditional Chinese

*Language availability may vary by region. More languages will be made available through OTA.

Specifications

Waterproof level: 5 ATM

Wireless connection:

Bluetooth 5.0 (Bluetooth Low Energy)

Supported systems: Android 6.0 or later
iOS 10.0 or later

Packing list

Watch body ×1

Watch strap ×1

Charging cable ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Watch body ×1

Watch strap ×1

Charging cable ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim