Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

3,990 L

Kurse 1,000 L

Më i lehtë, më i hollë dhe me pamje më të mirë. Kapaciteti i lartë 10000 mAh i vendosur në një trup që peshon vetëm 240 g. I lehtë për t’u përdorur dhe i lëvizshëm. Karikoni deri në tre pajisje njëherësh. Zgjidhni midis karikimit me kabëll ose me valë (një me anë të karikimit pa kabllo dhe dy të tjera nëpërmjet portave USB).  Është universale, pra mund të karikoj çdo lloj smartfoni. Suporton karikimin e shpejtë 10W dhe gjithashtu mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

Black

Specifications
Product model
WPB15PDZM
Battery capacity (rated/typical)
35.2Wh/36Wh, 9800mAh/10000mAh
Input port
Type-C
Input parameters
5V⎓3A, 9V⎓2.5A
Wired output
(USB-A): 5V⎓3A, 9V⎓2.23A, 12V⎓1.67A, 10V⎓2.25A max. (Type-C):
5V⎓3A, 9V⎓2.23A, 12V⎓1.67A, 10V⎓2.25A max. (Dual port): 5V⎓3A
Battery type
Lithium-ion polymer battery
Rated capacity
5600mAh (5V/3A)
Output port
USB-A/Type-C
Wireless output
10W MAX
Induction distance
≤5mm
Product dimensions
147.9 x 70.6 x 16.6mm
Operating temperature
5°C – 35°C

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 x 1
Charging cable x 1
User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim