Xiaomi 33w Power Bank 10000mah Pocket Edition Pro

4,790 L

Kompakt, përshtatet lehtë në xhepin tuaj. Me kapacitet 10000 mAh.  Me fuqi të lartë 33 W. Siguron karikim super të shpejtë të smartfonëve tuaj. I përshtatshëm për karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë. Mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

Ka stok

Blue

Specifications
Model
PB1030ZM
Battery type
Lithium-ion battery
Battery power
35.2Wh/36Wh 9800mAh/10000mAh
Rated capacity
5600mAh (5V/3A)
Input port
Type-C
Output port
USB-A / Type-C
Input parameters
5V⎓3V 9V⎓2.5A 12V⎓1.8A
Output parameter
33W MAX
Operating temperature
5°C~35°C
USB-A
5V⎓3V 9V⎓2.23A 12V⎓1.67A 10V⎓2.25A MAX
Product dimensions
105 × 55.8 × 25.5 mm
Type-C
5V⎓3V 9V⎓3A 12V⎓2.25A 11V⎓3A MAX
Charged time
Approx. 2.7 hours (using 5V/2A charger, with charging cable in the package) Approx. 5.2 hours (using 18W and above fast charger, with charging cable in the package)

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro
Charging cable ×1
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim