Xiaomi Commuter Helmet

Ofertë!

3,990 L

Kurse 2,500 L

Qëndroni të sigurt me helmetën tonë. Helmetë për përdoruesit e skuterave, biçikletave dhe jo vetëm! Ka material cilësor dhe është shumë rezistent. Me material memori të butë kundër përplasjes për të garantuar sigurinë tuaj. Reflektori është në pjesën e pasme të helmetës, duke përmirësuar në mënyrë efektive sigurinë tuaj gjatë natës.


Ka stok

Black

Specifications

Size

265×221.4×177.8mm

Head width

55-58cm

Adjustable range

3cm

Weight range

300g

Material

PC+EPS

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Commuter Helmet

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim