Xiaomi Electric Scooter Cable Lock

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

4,990 L

Kurse 2,000 L

Xiaomi sjell për ju sigurinë në një nivel tjetër me këtë kavo sigurie për skuterat tuaj apo biçikletat. I pajisur me 5 numra sigurie, dhe me material metali i gërshetuar që e bën të pamundur të këputet.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
43,990 L
Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 7,000 L
75,990 L
Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
44,990 L

 

Black

Basic Specs

Material 
Steel cable, ABS, zinc alloy

Compatible Vehicles 
Electric Scooter, Bike

Weight 
0.27kg

Dimensions (Length) 
120cm

 

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Scooter Cable Lock

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim