Xiaomi Instant Photo Paper 3″ 40 Sheets

2,990 L

Leter speciale për printim të fotove të çastit nga Xiaomi. Letra ka përmbajtje uniforme dhe të qëndrueshme duke ruajtur cilësinë e ngjyrave dhe imazhit. Njëra anë e letrës është e mbuluar me film mbrojtës nëse doni foto me shkëlqim dhe mbrojtje maksimale ndaj ndriçimit për periudha të gjata kohore, lagështirës apo shenjave të gishtave.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specification
Type

Photo paper

Print Resolution

300 DPI

Paper Quantity 

40 sheets

Paper Size 

3 x 3 Inches

Paper Features 

Water splash resistant
Anti-oxidation
Fingerprint proof

Compatibility 

Xiaomi Instant
Photo Printer 1S Set

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Instant Photo Paper 3″ 40 Sheets

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim