Xiaomi Mi Casual Daypack

990 L

Çantë shpine nga Xiaomi. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Vjen me dizajn të thjeshtë dhe është shumë e rehatshme. Mund te mbajë laptop deri në 14 inch. 

Choose according to the configuration you want:
Color

Blue
Orange
Pink
Yellow
Black
Specs

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim