Xiaomi Mi Small Backpack 7L

Nga 890 L

Çantë e vogël dhe praktike. Ka dizajn të veçantë dhe me hapsirë të mjaftueshme për sendet tuaja personale. Përbëhet nga material poliestër dhe vjen në ngjyra të ndryshme.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 26%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
1,990 L

Blue
Grey
Mint Blue
Fabric

Polyester

Lining

Polyester fiber

 

Capacity

7L

 

Dimensions

303 x 204 x 115mm

 

Weight

107g

 

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi 7L Backpack(Single side zippe)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim