Xiaomi Outdoor Camera AW300

4,990 L

Kamer sigurie AW300 nga Xiaomi, vjen me imazh ultra të qartë 3MP dhe lente optike të shkallës së lartë të cilat ofrojnë mbikëqyrje 24 orë dhe regjistrim me rezolucion të lartë të lëvizjeve të zbuluara, falë teknologjisë WDR që mund të trajtojë mjedise komplekse të jashtme. E pajisur me 2 drita të bardha me fuqi të lartë dhe 2 drita infra të kuqe. Kamera mund të regjistrojë imazhe me ngjyra të plota edhe natën. Dritat e bardha ndizen automatikisht kur zbulohen lëvizje për regjistrim imazhi. Aktivizoni zonën e fokusit nga aplikacioni Xiaomi Home dhe merrni njoftime alarmi kur zbulohen lëvizje të dyshimta brenda zonës së  fokusit. Gjithashtu kamera mundëson komunikim zanor me cilësi të lartë me altoparlantin e integruar dhe mikrofonin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Ofertë!
- 14%

White

Specifications
Rated Input
12V ⎓1A
Item Dimensions
173×70×75mm
Net Weight
249g
Field of View(FoV)
101.7°
Resolution
2304×1296
Aperture
F2.0
Video Codec
H.265
Night Vision Light
850nm IR light ×2, LED spotlight ×2
Operating Temperature for Camera
-30℃~60℃
Wireless Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Storage Function
microSD Card(from 32GB to 256GB supported)/cloud storage

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Outdoor Camera AW300 ×1
User manual ×1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim