Xiaomi Router AC1200

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

4,990 L

Kurse 500 L
Një ruter i plotë gigabit për internetin me fibra optike, duke siguruar shpejtësi mbi 100 Mbps. Router Xiaomi AC1200 ofron 1 port WAN Gigabit dhe 2 porta Lan. Pajisja ju lejon të përfitoni nga çdo megabit. Ai përmban një procesor kompjuterik me katër fije, me dy bërthama, me një shpejtësi deri në 880 MHz. Performancë e fuqishme. Mbështet me lehtësi portat ethernet gigabit dhe transmetimin e të dhënave Wi-Fi me bandë të dyfishtë gigabit për një përvojë më të qetë në internet.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 500 L
5,990 L
Ofertë!
- 22%
TRANSPORT FALAS
Kurse 500 L
1,790 L
Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 500 L
2,490 L

White

Hardware configuration

Processor

Dual-core 880MHz

ROM

16MB

Product memory

128MB DDR3

2.4GHz Wi-Fi

2×2 (Supports IEEE 802.11n protocol, up to a maximum speed of 300Mbps)

5GHz Wi-Fi2×2 (Supports IEEE 802.11ac protocol, up to a maximum speed of 867Mbps)

Antennas

External omnidirectional high performance antennas 4

Cooling

Passive cooling

Product ports

2x 10/100/1000M self-adaptive LAN port (Auto MDI/MDIX)

1x 10/100/1000M self-adaptive WAN port (Auto MDI/MDIX)

LED indicator x2

System reset button x1

Power supply port x1

Protocol standards

IEEE 802.11a/b/g/n/ac, IEEE 802.3/3u/3ab

Wireless specifications

Dual-band

2.4GHz and 5GHz

Modulation

11b:DSSS: DBPSK (1Mbps), DQPSK (2Mbps), CCK(5.5/11Mbps) 11a/g:OFDM: BPSK (6/9Mbps), QPSK (12/18Mbps), 16QAM (24/36Mbps),

64QAM (48/54Mbps) 11n:MIMO-OFDM:BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM. Rate set: MCS0-MCS15 11ac:MIMO-OFDM:BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM: Rate set

MCS0 to MCS9 (supports 2 streams)

 

Software parameters

Operating system

OpenWRT widely customisable intelligent router operating system MiWiFi ROM

Wireless security

WPA-PSK/WPA-PSK2 encryption, wireless access control (black and white lists), SSID hiding, smart anti-hacking protection

Manage applications

Support Web, Android, iOS
Operating environment

Operating environment temperature

0°C–40°C

Operating humidity

10%–90% RH (non-condensing)

Storage temperature

-40°C–70°C

Storage temperature

5%–90% RH (non-condensing)

Informacion mbi Paketimin

Main Unit x1 

User Manual x1

Power Cable x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim