Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L

12,990 L

Përgatisni pjata të shëndetshme dhe plot shije me këtë pajisje e cila gatuan pa yndyrë. Qarkullimi i ajrit i përmirësuar shpërndan nxehtësinë në mënyrë të njëtrajtshme në gjithë hapësirën 6.5L të saj duke përgatitur çdo pjatë pa patur nevojë ta kontrolloni herë pas here apo ta përzieni. Mundëson ruajtjen e ushqimeve në temperatura të ndryshme nga ajo e ulëta, e mesmja dhe e larta si dhe redukton kohën e përgatitjes, siguron pastërti në kuzhinë  dhe komandohet me lehtësinë maksimale nga kushdo. Dhurojini vetes dhe familjes tuaj opsionin perfekt për një stil jetesë të shëndetshëm dhe plot shije.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Black

Specifications
Product model
MAF10
Rated voltage
220V–240V
Rated frequency
50Hz – 60Hz
Rated power
1800W
Rated capacity
6.5L
Gross weight /Net weight
6.5/5.4kg
Overall dimensions
389 x 287 x 317mm
Single basket inner diameter
226 x 226 x 135mm
Wireless connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Informacion mbi Paketimin

Air fryer x1
Frying plate x1
Grill x1
User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim