Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

13,990 L

Filtrim i qëndrueshëm dhe i fuqishëm. Frymëmarrje e lehtë në çdo kohë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite  është në gjendje të japë 6000L ajër të pastër në minutë. Shpejtësia e lartë e pastrimit e mban ajrin në shtëpinë tuaj më të pastër për më gjatë. Mbulon siperfaqe deri në 43 m2. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga alergjitë. Mund të kontrollohet në distancë me anë të aplikacionit Mi Home në celularin tuaj.

Ka stok

White

Specifications

Product name: Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

Product model no.: AC-M17-SC

Product dimensions: 240 x 240 x 533.5mm

Product net weight: Approx. 4.8kg

Effective coverage area: 25-43m²

Noise: ≤61dB(A)

PM CADR: 360m³/h

Particle purification efficiency: High

Package contents

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite x 1

Filter x 1

Power adapter x 1

User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite x 1

Filter x 1

Power adapter x 1

User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim