Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter

3,290 L

Filtër për pastruesin e ajrit Smart Air Purifier 4 Compact nga Xiaomi i cili përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications
Product Name
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter
Product Dimensions 
175 x 171 mm
Product Model Number
AFEP7TFM01
Product Net Weight
Approx. 0.4kg
Product colour
White
Compatible Devices
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Informacion mbi Paketimin

Filter x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim