Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter

4,490 L

Pastruesi i ajrit Smart Air Purifier 4 Lite nga Xiaomi përdor sensor me lazer për të diktuar edhe papastërtinë më të vogël. Mbrojtje gjatë gjithë ditës për ata që vuajnë nga riniti dhe alergjitë. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite mbron shëndetin tuaj duke e mbajtur ajrin në shtëpinë tuaj të pastër dhe pa baktere të dëmshme.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications
Product name
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Filter
Product model
M17-FLP-GL
Product external diameter
Φ200mm
Product height
310mm
Product colour
Black
Applicable models
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

Informacion mbi Paketimin

Filter x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim