Xiaomi Smart Band 7 Pro

6,890 L

Xiaomi Smart band 7 Pro është e pajisur me ekran AMOLED 1,64 inç me rezolucion të lartë, mbi 110 modalitete sportive, monitorim të gjumit dhe rrahjeve të zemrës, 12 ditë bateri dhe rezistencë ndaj ujit në gradën 5ATM. Ekrani i mrekullueshëm AMOLED debuton në kyçin tuaj të dorës, duke e bërë të lehtë për ju leximin dhe kontrollin e njoftimeve. Teksti dhe ikonat zotërojnë më shumë hapësirë ​​dhe bëhen shumë më të lehta për t’u prekur dhe rrëshqitur.

Choose according to the configuration you want:
Color

Ivory
Black

Dimensions

44.7mm × 28.8mm × 11mm

Weight

20.5g (without strap)

Band Strap

Size

130 mm-205 mm

Material

TPU

Color

Ivory|Olive|Orange|Blue|Black|Pink

Strap buckle

POM

Display

1.64 inch AMOLED Touch Display

Resolution

280 x 456 pixels,326 PPI

Brightness

up to 500 nits, adjustable

Tempered glass with anti-fingerprint coating | 2.5D micro-curved glass

Band faces

150+

Approximately 84% larger visable area*

Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor) | Accelerometer | Gyroscope | Ambient light sensor

Battery

Charging type

magnetic charging

Charging time

approximately 60 minutes

Typical use time

≥12 days

Capacity

235mAh

Fitness
110+ fitness modes
On-wrist running courses
Beginner (Basic run/walk; Advanced run/walk; Basic jog)
Fat Burn (Basic; Advanced; MIIT)
Endurance (Basic; Advanced)
Interval (Basic; Advanced)
Health
Heart rate monitoring
SpO₂ tracking
Female health tracking
Stress monitoring
Breathing exercises
Specifications
5ATM water resistant
App: Mi Fitness
Bluetooth 5.2 BLE
Operating system: Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher

Informacion mbi Paketimin

Band body ×1

Band strap ×1

Dedicated charging cable ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim